Dnia 5. 12.2025 roku uczennice naszej szkoły Oliwia Kotarska i Zuzanna Tylęda otrzymały
wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym pt. ”Pomagam nieść nadzieję”.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dnia 5. 12.2025 roku uczennice naszej szkoły Oliwia Kotarska i Zuzanna Tylęda otrzymały
wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym pt. ”Pomagam nieść nadzieję”.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.